Hakkımızda

Hakkımızda

1983 yılında İstanbul Beyazıt'ta faaliyete geçen KAPLAN CARPETS tekstil Ltd. Şti. 2007 yılında piyasadaki gelişmeler doğrultusunda Natural Halı markası ile Azerbaycan ve Malatya’da uzman kadrosuyla yıllara dayanan tecrübesi ile faaliyet göstermektedir. Halı satışı konusunda uzmanlaşmış bir çok firma ile iş birliği içerisinde bulunan Natural Halı yün, akrilik, bambu, polyester ve viskon gibi pek çok iplik grubundan özgün tasarımlarla oluşturulan geniş bir koleksiyona sahiptir. Natural Halı makina halıları, el dokuma halıları. İpek halıları, kilim, ve tüm halı koleksiyonu ve daha bir çok zemin aksesuarları kaliteli ve hızlı hizmeti en uygun şartla sunmak için çalışmaktadır.

Değerlerimiz

  • Kalite odaklı
  • Sürekli yenilik ve farklılık
  • Müşteri memnuniyetine duyarlı
  • Teknolojik gelişmelere açık
  • Sosyal sorumluluk sahibi

Vizyonumuz

Natural Halı olarak 1983 yılından bu yana elde ettiğimiz tecrübeyle ileriye dönük olarak, her zaman ve her kurum tarafından dile getirilen ancak tam manasıyla gerçekleştirilemeyen kaliteli ürün, kaliteli hizmet, hesaplı fiyat ilkesini gerçek anlamda hayata geçirmek ve bunu müşterilerimize sunmaktır. Bu doğrultuda çalışan firmamız uzun vade de zaten halı sektöründe tanınan Natural Halı markamızı sektörde lider konuma getirmek için çaba sarf etmektedir

Misyonumuz

Natural Halı olarak biz, bir aile şirketinin kurumsallaşmış haliyiz. Ve bu bilinçle şirket içinde bir aile ortamında çalışarak siz müşterilerimize her zaman en güzel ve en yeni ürünü en hesaplı fiyatla ulaştırmayı kendimize bir görev olarak biliyoruz.

 

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Bu E-Ticaret Sitesi Gücünü SAVOS'tan alır.